Odvoz Praha

Odvoz Praha

Odvoz spotřebiče a elektroodpadu v Praze, odvoz lednice a pračky, sporáků. Zajišťujeme jak odvoz nových spotřebičů, tak i vyklízení a likvidaci a odvoz starého spotřebiče. Dále nabízíme pravidelný i jednorázový odvoz Praha a okolí a to odvoz papírů a kartonu od firem a obchodů. Jsme Vám k dispozici nejen v městě Praha.

Odvoz zajišťujeme dodávkovým vozem v centru Prahy

Odvoz nábytku

Mnoho lidí si pod pojmem vyklízení bytů Praha a to zdarma představí odvoz nábytku zdarma. A nejen odvoz ale také vyklízení a stěhování ze čtvrtého bez výtahu zdarma. Často nám zákazníci popisují, jak jsou rádi že tato služba www.vyklizenizdarma.cz existuje.

Často vysvětlujeme že nejsme, charita ani firma placená státem. Jsme soukromá vyklízecí firma Praha, která nabízí vyklízení pozůstalostí a bytů zdarma ale za určitých podmínek. Které jsou výhodné pro obě strany ale vše záleží na vzájemné dohodě a osobní prohlídce bytů ale hlavně na charakteru celé zakázky vyklízení a odvoz nábytku zdarma.

www.vyklizenizdarma.cz nabízí odvoz knih a knihoven zdarma

Po prohlídce která je zdarma, může proběhnout vyklízecí práce ale také to může dopadnout že věci za které bychom vyklízeli zadarmo, by nám nepokryli ani náklady na pohonné hmoty do našich vozu k stěhování.

Odvoz zdarma

Název vyklízení zdarma, je charakteristicky nechtěný název. Lidé ale už nějaký ten pátek a převážně v ČR moc dobře slyší na slovo sleva a zdarma. Mnoho věcí je ve slevách a v různých akcích příp. zadarmo. Vždy je ale zatím nějaký ten háček. Navíc tento význam sleva, postihuje už mnoho Čechů pomalu už bez toho nemůžeme žít, chtěli bychom to ale hlavně at je odvoz zdarma aspoň vyklízení bytů a pak to bereme všemi deseti, a někteří zákaznicí nemyslí co asi z toho bude mít ten druhý který tuto službu nebo věc nabízí.

Odvoz elektroodpadu

Další možnost jak mít odvoz bezplatný

Stačí do obyčejné krabice zabalit Vaše elektro spotřebiče a drobný nepotřebný elektroodpad a zanést na českou poštu. Balík zašlete zdarma, je jen před zasláním vyplnit formulář který naleznete na stránkách www.remasystem.cz/re-balik/

Vaše staré spotřebiče do 20 Kg je možno ekologicky zlikvidovat zadarmo.

Službu od firmy Rema může využít a zaslat balík, z kteréhokoliv konce ČR. Pokud máte spotřebičů hodně a nemáte čas se zabývat sháněním krabic, tak Vám je za poplatek zapůjčíme popř. i prodáme.

Krabice na stěhování

Rozměry krabice na stěhování ( Délka: 64,5 cm x Šířka: 34,5 cm x Výška: 38,0 cm ), přivezeme složené ! Podmínky půjčení: krabici je nutné zalepit jen neprůhlednou páskou, nepopisovat, vrátit složené!!! V případě zničení krabice popř. nevrácení, účtujeme poplatek ve výši 20 Kč = záloha ( velkoobchodní cena )

Kontaktní formulář