Vyklízení bytů

Jsme Vám k dispozici v oblasti vyklízení bytů, sklepů, pozůstalostí, půd a úklid pozemků. Naše vyklízecí práce nabízíme 7 dní v týdnu, ceny jsou konkurence schopné.

Přistavení vozu kdykoli a kdekoli

Odpady odvážíme na skládky a sběrné dvory, mezi nejčastější odpad z vyklízení bytů v Praze patří starý nábytek a bytové vybavení. Pro odvoz zaneřáděného objektu také přistavíme kontejner. Vyklízecí práce nabízíme v lokalitách Praha, Roztoky u Prahy, Beroun a okolí do daných lokalit neúčtujeme dopravu. Do ostatních lokalit v okolí Prahy, máme paušální cenu 300 Kč.

Vystěhování nájemníka neplatiče

Je otázkou jak dlouho u Vás nájemník bydlí, jak často má problém s placením. Jestli by nestačilo na platbu počkat s 60 a delším měsíčním zpožděním. Mnoho pronajimatelů řeší tento problém. Situace se vyřeší buďto nájemník zpětně uhradí dlužnou částku a nebo ho dluh za pronájem položí a nemá nazbyt než opustit a vyklidit byt.

Jsme Vám k dispozici i víkendy

Nájemníkovy přijde žádost doporučeným dopisem. Dluh za byt v Praze za dva měsíce celkem zhruba cca 30 tisíc. K tomu mu přijde neuhrazený nedoplatek za elektriku, vodu a plyn v lepším případě, třeba jen 10 tisíc. Celková dluh je jasný. Dále do toho změní zaměstnání, menší výdaje na provoz auta za servis a problémy nájemníka začnou táhnou dolů a je ende šlus.

Nepořádek po nájemníkovi

Majitel si řekne. jsou lidé kteří by bydleli a nájem platili v čas ale mají majitelé bytu vždy jistotu že právě jiný nájemník bude bezproblémový? Je to dobrá volba, kompenzace je změna a změna je považována za správný postup. Samozřejmě nájemníci za sebou nechávají většinou zdevastovaný byt. Který je potřeba nejen celý vyklidit ale také vymalovat a mnoho dalšího.

Pokud tedy potřebujete vyklízecí práce a úklid po nájemníkovi, tak jsme připraveni Vám nabídnout rychlé řešení.


Těšíme se na případnou spolupráci.