Odvoz starého nábytku

Nabízíme odvoz starého nábytku z bytů, vybavení kanceláří a provozoven. Přepravu zajišťujeme na skládku a na sběrný dvůr Praha. Pro lepší třídění a rychlost provedené práce využíváme své kontejnery k odvozu odpadu. Pro menší odvozy používáme dodávkové vozy.

Zajišťujeme odvoz starého nábytku a odpadů na sběrný dvůr a na skládku.

Pokud je věcí a likvidace nábytku opravdu hodně, tak sběrný dvůr nám může vzít třeba jen první várku. Odpoledne kdy bychom jeli s druhou várkou, tak nás můžou poslat pryč. Je vhodné využívat naše kontejnery na odvoz bioodpadu, železného odpadu a rovnou tento nepořádek odvážet k ekologickému zpracovateli. Tímto akorát brzdíme provoz sběrných dvorů.

Výhodné ceny na dřevěný odpad z bytu

Nabízíme výhodné ceny na likvidace starého nábytku a to odvážením kontejnery s cenou od 2500 Kč. Na sběrný dvůr je vhodné vozit jen menší množství odpadu. Pokud si zákazník přeje abychom vše odvezli na dvůr, tak to splníme a vše roztřídíme dřevo, objem, elektro a postupně odvezeme na sběrný dvůr.

Odvoz nábytku na sběrný dvůr

V Praze je několik sběrných dvorů, odpady ve většině případech vozíme právě do těch nejbližších. Obyvatele města Praha nás mohou pověřit k uložení všech odpadu z bytů z Prahy na sběrný dvůr. Tak pokud jste se rozhodli pro jarní úklid a nebo jen vyklízíte byt po babičce či po nájemnících, tak s odvozem nemáme žádný problém.

Seznam sběrných dvorů

Praha 2Vinohrady, ul. Perucká 10
Praha 4Lhotka, ul. Durychova
Praha 4Libuš, ul. Dobronická 892
Praha 5Jinonice, ul. Puchmajerova
Praha 5Košíře, ul.Klikatá 1238/90c
Praha 6Dejvice, ul. Proboštská 1
Praha 8Libeň, ul. Voctářova
Praha 9Vysočany, ul. Pod Šancemi 444/1
Praha 10Malešice, ul. Dřevčická 44
Praha 11Chodov, Bartůňkova 711
Praha 12Modřany, ul. Generála Šišky
Praha 14Malešice, ul. Teplárenská 5
Praha 15Dolní Měcholupy, ul. Za Zastávkou 3
Praha 16Radotín, ul. V Sudech 1488/2
Praha 20Horní Počernice, ul. Chvalkovická 3
Praha 21Běchovice, Podnikatelská
Praha 22Uhříněves, ul. Bečovská 939

Kontaktní formulář